Duba Elektronik Ltd. 1995 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile ağırlıklı olarak gıda, gıda dışı ve tekstil sektörlerinde paketleme, kodlama ve etiketleme sistemleri alanlarında katma değer yaratacak teknolojilerin ülkemizdeki üretim operasyonlarında değerlendirilmeleri ile ilgili ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Konularında dünya çapında kanıtlanmış kaliteye sahip değer yaratan üreticilerle yapılan temsilcilik ve distribütörlük anlaşmaları çerçevesinde doğrudan ithal edilen paketleme, kodlama ve etiketleme makineleri ve sistemleriyle ilgili sarf malzemeleri, etkin teknik servis, donanım ve yazılım desteği sayesinde şirketimiz, müşterileri ile çözüm ortaklığına dayalı uzun vadeli iş ilişkileri geliştirmeyi amaçlamıştır. Kaliteye dayalı uzun vadeli iş ilişkilerinin belirlediği saygın ve güvenilir firma profili ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşırken, her zaman pazar payını geliştirmeyi hedeflemiştir.

Şirket yönetimi ve tüm çalışanlar arasındaki karşılıklı saygı, sevgi ile koşulsuz güven, sosyal kaynaşmanın yarattığı aile havası, iş birliği ve dayanışma, tüm sistem ve uygulama prensiplerimizin dayanağını, kurum kültürümüzün vazgeçilemez unsurlarını oluştururlar.

Bu bağlamda şirketimiz tüm çalışanların iş bölümü ve görev tanımlarının da ötesinde ortak bir heyecanla hareket ettikleri ve yetkinliklerini geliştirebildikleri bir sinerji merkezi halinde faaliyet göstermektedir.

Duba Elektronik, paketleme alanında İspanya menşeli Ulma Otomatik Stretch Paketleme Sistemleri, İtalya menşeli Preferred Packaging Otomatik Shrink Paketleme ve Kolileme Sistemleri ve Çek Cumhuriyeti menşeli Velteko Dikey Paketleme Sistemleri’nin mümessiliğini yapmaktadır.

Kodlama alanında İngiltere menşeli Linx ve Opendate firmalarının çeşitli kodlama teknolojisi çözümleri ile ekonominin tüm sektörlerinin kodlama ihtiyaçlarına cevap veren bir ürün yelpazesine sahiptir.

Etiketleme alanında ise İtaly menşeli Etipack Etiketleme Sistemleri, Tayvan menşeli Godex Barkod Yazıcıları ve Japon menşeli Dynic Termal Transfer Ribon ve Akmazları ile hizmet vermektedir.
Duba Elektronik 2022 © Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım grimor